S Ofis’in VIP Asistan ayrıcalığı 7/24 özel sekreterya, back office ve concierge hizmetleriyle yanıbaşınızda. Yurt içi ya da yurt dışından gelen misafirlerinizin karşılanmasından çocuğunuza alınacak doğum günü sürprizine, o güne özel hazırlanmış toplantı odasındaki ikram servisinden tüm uçak bileti ve tatil rezervasyonlarınızın takibine, özel kurye hizmetinden helikopter kiralamaya, ofis temizliğinden eşinizin kuaför randevusuna kadar her şey sizin için. S Ofis VIP Asistan hizmetleri, iş ve özel hayatınızın tam istediğiniz gibi olması için çalışıyor.

İş’te ‘bedava’ya sahip olacağınız S Ofis!
DAP Yapı bedava ofis dönemini başlatıyor. Personel ve diğer harcamalardan tasarruf sağlayan Ofis Yönetim Sistemiyle yatırımınız 6,5 ila 10 yıl arasında kendini amorti ediyor. S Ofis’ta bir sekretere, özel asistana, servis ya da temizlik amaçlı yardımcı bir personele asla ihtiyaç duymuyorsunuz. DAP Yapı’da tüm bu hizmetleri hem de VIP kalitesinde sunan bir ayrıcalık var: Ofis Yönetim Sistemi.
Ofis Yönetim Sisteminde en az 1 personelden tasarruf ederek yatırımınız geri dönüşünü makul bir sürede sağlamış oluyorsunuz. Örneğin 1 sekreter ve 1 yardımcı personelden tasarruf sağlayarak yatırımınızın amortisman süresini daha da azaltabiliyorsunuz. İşleriniz, organizasyonlarınız ve programlarınız asla aksamıyor. Çünkü S Ofis’ın VIP Asistan ayrıcalığı tüm bu hizmetleri, sizin için yerine getiriyor. Hem yatırımınız kısa sürede kendini amorti ederek bedavaya geliyor hem de VIP kalitesinde bir hizmeti, 7/24 alabiliyorsunuz.