2014 yılında 40.000 metrekarelik alanda “DAP Vadisi” adı verilerek hayata geçirilen iş ve yaşam alanı projeleri olan Z Ofis, İ Ofis, Y Ofis, A Ofis, S Ofis ve Bumerang Ofis’in bulunduğu bölge Kağıthane Bölgesi’ndeki kentsel dönüşümün gelişimine büyük katkı sağlamaktadır.

928 bağımsız ofis ve dükkan bölümlerinden oluşan Z Ofis, İ Ofis, Y Ofis, A Ofis, S Ofis ve Bumerang Ofis projeleriyle “DAP Vadisi” bölgenin A kalite ofis ihtiyacını karşılamakla kalmayıp iş dünyasına yönelik sağladığı hizmet anlayışıyla beyaz yakalı çalışanların yaşamlarını kolaylaştırmaktadır.

Lobiler, toplantı ve konferans salonları, mağaza ve dükkanlar, kafe ve restoranlar,kuaför, gibi ihtiyaç duyulacak her şey aynı konseptte bulmaktadır.Dap Vadisi mevcut imkanlarla kendi bünyesinde bulundurduğu sekreterya ,teknik,güvenlik, muhasebe ve temizlik personelleriyle ofis sakinlerine hizmet vermektedir.

Çağlayan Adliyesine birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunan “DAP Vadisi” TEM’e 5 dakika, Maslak’a 7 dakika, Haliç Kongre Merkezi ve Bauhaus’a 3 dakika,Büyükdere Caddesi’ne 4 dakika,mesafede bulunmaktadır.